Bliska Pożyczka opinie: pożyczki pozabankowe z dostawą do domu

Bliska Pożyczka to firma, która świadczy pożyczki pozabankowe od wielu lat oraz posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Jednocześnie jednak nie można zaliczyć tego pożyczkodawcy do grona najbardziej znanych firm pożyczkowych w Polsce. Zapewne wynika to w głównej mierze z braku szeroko zakrojonych kampanii reklamowych, które przecież w ogromnym stopniu pomagają wielu innym firmom. Jednocześnie jednak formułowane zarówno przez klientów, jak i fachowych recenzentów bliska pożyczka opinie pozycjonują tę firmę w grupie najbardziej interesujących pożyczkodawców pozabankowych, jacy są aktualnie obecni na polskim rynku.

Pożyczki pozabankowe na niestandardowych warunkach, czyli opinie o bliska pożyczka i recenzja oferty

Dlaczego pożyczki pozabankowe oferowane przez firmę Bliska Pożyczka zasługują na miano niestandardowych? Firma ta działa według bardzo oryginalnego schematu, który w obecnych realiach jest nietypowy dla podmiotów z sektora pożyczkowego.

Przede wszystkim, w ramach procesu weryfikacji danych osobowych nie są sprawdzane rejestry dłużników. To ogromny wręcz kontrast w porównaniu norm panujących w obrębie branży pożyczkowej. Po drugie, Bliska Pożyczka nie udziela pożyczek online. Firma co prawda posiada swoją witrynę internetową, jednak jest to strona o charakterze wyłącznie informacyjnym. Możemy mianowicie zapoznać się na niej ze specyfiką oraz warunkami oferty, jaką swoim klientom oferuje Bliska Pożyczka.

Czy jednak w czasach wszechobecnego internetu taki model działania w ogóle ma prawo się sprawdzać? Liczne opinie o bliska pożyczka, jakie zamieszczają w sieci klienci świadczą o tym, że odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej pozytywna.

Pożyczki pozabankowe w Bliska Pożyczka: warunki oferty

Była już mowa o tym, że Bliska Pożyczka na etapie weryfikacji zdolności kredytowej potencjalnego klienta nie sprawdza danych z baz w rodzaju BIK czy KRD. Czysto teoretycznie może to świadczyć o łatwej dostępności pożyczek w tej firmie. Praktyka jest jednak nieco bardziej skomplikowana. Przede wszystkim, jeden z głównych warunków, jakie trzeba spełnić, aby móc otrzymać pożyczkę w tej firmie, to przedstawienie dokumentacji, która potwierdza, że jesteśmy właścicielami zamieszkiwanego przez nas lokalu.

Ponadto pożyczki pozabankowe w firmie Bliska Pożyczka wymagają także posiadania stałego źródła dochodu, a także rzecz jasna przedstawienia przedstawicielowi firmy odpowiedniej dokumentacji w tym zakresie.

Już dzięki tym informacjom widać, że de facto oferta tego pożyczkodawcy jest adresowana jedynie do dosyć ograniczonej grupy klientów. Najważniejsze zalety oferty? Z pewnością należy tutaj wskazać możliwość wypłaty pożyczanej kwoty z pominięciem obiegu bankowego, tj. podczas wizyty domowej konsultanta pożyczkodawcy. Korzystnie przedstawiają się także warunki jeżeli chodzi o okres spłaty: maksymalnie może on wynosić nawet 12 miesięcy, przez co spłata pożyczki jest znacznie dogodniejsza, niż w przypadku płatnych w jednej racie chwilówek.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.