Firma pożyczkowa InCredt – opinie

Firma InCredit widnieje na rynku pożyczkowym od 2016 roku i celuje w klientów preferujących usługi online. Wszelkie formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu, a decyzja o pożyczce przyznawana jest szybko. Jeśli potrzebujemy dodatkowych pieniędzy, to możemy się o nie starać niezależnie od tego, która jest godzina. Zanim jednak poznamy o InCredit opinie, warto przyjrzeć się całej procedurze pożyczkowej.

InCredit – Nie dla dłużników?

W odróżnieniu od wielu firm przyznających pożyczki online, InCredit skupia się na przeszłości swoich klientów. Jeśli widniejemy w rejestrze dłużników, nie mamy wielkich szans na to, że uda się nam otrzymać pożyczkę. Nasza historia kredytowa zostaje sprawdzana w takich rejestrach, jak BIK, ERIF, KRD i BIG Infomonitor.

Dwie możliwości pożyczki w InCredit

Jeśli zależy nam na dodatkowych pieniądzach, w firmie InCredit mamy dwie możliwości. Pierwsza z nich to pożyczka konsumencka. Możemy wnioskować o kwotę z zakresu 2 000 – 9 500 zł. Czas na spłatę to minimum dziewięć miesięcy, a maksymalnie rok. Jest to więc znacznie korzystniejsza oferta w porównaniu do innych firm działających online, które często wymagają całkowitej spłaty długu na przestrzeni jednego lub dwóch miesięcy

Druga możliwość to pożyczka na większe wydatki. Możemy wnioskować o kwotę z zakresu 9 550 – 35 000 zł. Tutaj okres spłaty musi trwać minimum rok, a maksymalnie 2,5 roku. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać pieniądze potrzebne na spore potrzeby i możemy logicznie rozplanować czas spłaty, byśmy byli w stanie oddać cały zaciągnięty dług.

Warunki chwilówki w InCredit

By skorzystać z oferty InCredit musimy spełniać każdy z poniższych warunków:

– Musimy mieć minimum 21 lat i nie więcej niż 70.

– Musimy posiadać ważny dowód osobisty i być obywatelami Polski.

– Musimy posiadać ważny numer telefoniczny, adres e-mail oraz konto w banku.

– Konieczny jest brak wpisu w rejestrze dłużników oraz posiadanie stałych, comiesięcznych dochodów.

Procedury pożyczkowe

Składanie wniosku o pożyczkę jest proste. Wypełniamy czytelny formularz i czekamy, aż zostaniemy zweryfikowani. Początkowo wybieramy, która z dwóch pożyczek nas interesuje i ustalamy parametry. Należy wybrać określoną kwotę oraz czas na jej spłatę. Ważne, by dobrze przemyśleć tę decyzję, ponieważ firma InCredit nie pozwala na przedłużanie czasu spłaty. W efekcie z każdym kolejnym dniem opóźnienia rosną nam odsetki, a ich nieuregulowanie może spowodować postępowanie egzekucyjne i wpis do rejestru dłużników.

Następnie uzupełniamy swoje dane osobowe i weryfikujemy ważność posiadanego konta. Robimy to za pomocą szybkiego przelewu w wysokości 1 gr lub dzięki aplikacji Kontomatik, która od razu sprawdza historię naszych transakcji. Po wypełnieniu wniosku czekamy na decyzję i przelew, który po chwili pojawia się już na naszym koncie.

InCredit opinie

Reasumując, możemy wysunąć o firmie InCredit opinie:

Zalety:

– Wszystkie formalności załatwiane online.

– Szybka decyzja oraz przelew – pieniądze już po chwili są na koncie.

– Długi okres spłaty i szeroki zakres kwot.

Wady:

– Nie udziela pożyczek dłużnikom.

– Nie ma możliwości przedłużenia czasu spłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.