GetBucks opinie i najważniejsze informacje!

GetBucks to jedna z funkcjonujących w naszym kraju firm pożyczkowych. Czy jej oferta jest atrakcyjna? Jakie są opinie o GetBucks wśród klientów? Na wszystkie te pytania odpowiadamy Państwu w poniższym artykule. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

GetBucks – informacje podstawowe

GetBucks to firma, która należy do południowoamerykańskiego przedsiębiorstwa o nazwie Business Trust. W naszym kraju siedziba główna pożyczkodawcy mieści się w Warszawie. Firma ta zajmuje się udzielaniem pożyczek, których wysokość wynosi od 200 złotych do 4000 złotych na okres od tygodnia do 30 dni.

Jaką ofertę ma dla klientów GetBucks?

Czy oferta GetBucks jest atrakcyjna? Aby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw należy w sposób dokładny ją omówić. Zacznijmy od tego, że GetBucks oferuje swoim klientom pożyczki-chwilówki, których kwota może wynosić od 200 złotych do maksymalnie 4000 złotych. Pożyczki należy zwrócić maksymalnie w 30 dni. Firma proponuje swoim pożyczkobiorcom siedem poziomów zaufania.

Osoba, która jest na pierwszym poziomie zaufania w GetBucks, może otrzymać na początek maksymalnie 200 złotych pożyczki. Drugi poziom to 400 złotych, trzeci 800 złotych, czwarty 1100 złotych, zaś przy piątym poziomie można liczyć na uzyskanie kwoty 2000 złotych. Szósty poziom to z kolei pożyczka maksymalna w kwocie 2200 złotych. Na ostatnim, siódmym poziomie możemy z kolei otrzymać pożyczkę w kwocie maksymalnej, czyli 4000 złotych.

Jak ubiegać się o pożyczkę w GetBucks?

Proces ubiegania się o pożyczkę w GetBucks jest naprawdę banalnie prosty. Aby móc złożyć wniosek o uzyskanie potrzebnej kwoty na swoje wymarzone wydatki, należy poświęcić maksymalnie 5 minut. GetBucks w swoich komunikatach reklamowych zwraca uwagę na fakt, iż proces ubiegania się o pożyczkę w tej firmie należy do najkrótszych spośród wszystkich aktualnie funkcjonujących w Polsce firm pożyczkowych. Na wnioskowanie o pożyczkę w GetBucks składa się kilka etapów.
Są one następujące:

  • Najpierw określamy interesujące nas parametry pożyczki. Posłuży nam do tego celu intuicyjny suwak. Określamy zatem kwotę pożyczki oraz okres, na który chcemy ją pożyczyć.
  • Teraz wypełniamy specjalny formularz oraz wypełniamy swój profil klienta.
  • Po wykonaniu tych czynności będzie miała miejsce weryfikacja konta.
  • Następnie firma pożyczkowa GetBucks przeprowadza ocenę zdolności kredytowej.
  • Po tych czynnościach konsultanci GetBucks zaproponują nam pożyczkę oraz jej warunki.
  • Teraz finalizujemy pożyczkę oraz zapoznajemy się z harmonogramem spłat otrzymanego zobowiązania finansowego.
  • Po kilku minutach pieniądze powinny pojawić się na naszym rachunku bankowym.

Czy w GetBucks są pożyczki za darmo?

GetBucks się tym nie chwali, jednak wszyscy nowi klienci mogą otrzymać u tego pożyczkodawcy pierwszą pożyczkę całkiem za darmo. Należy jednak spełnić jeden podstawowy warunek, czyli spłacić ją w określonym w umowie terminie.

 

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.