Konto dla młodych – sprawdź, które banki mają najlepsze oferty!

Ukończenie 13. roku życia w wielu bankach oznacza możliwość posiadania własnego rachunku oraz wydania do niej karty debetowej. Konta dla młodych w większości banków są całkowicie bezpłatne, a usunięcie profili kredytowych sprawia, że rodzic nie musi obawiać się o zaciągnięcie przez dziecko niepożądanej pożyczki. Które banki oferują na ten moment najatrakcyjniejsze warunki rachunków bankowych? Sprawdzimy to dzięki uprzejmości portalu Czerwona Skarbonka: https://www.czerwona-skarbonka.pl/konto-dla-mlodych-ranking-najlepszych-kont/

Bank Pekao – Konto Przekorzystne dla młodych

Jest to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych ofert wśród rankingu popularności kont dla młodych. Prowadzenie rachunku przez cały okres do 26. roku życia jest bezpłatny, tak jak wypłaty z bankomatów krajowych i zagranicznych. Zamówienie karty debetowej oraz przewalutowanie płatności przy jej użyciu również nic nie kosztuje. Obecnie trwa promocja „200 złotych za selfie”, która polega na spełnieniu kilku prostych warunków. Aby otrzymać 200 złotych, należy:

 • Założyć konto do 20.05.2020 za pomocą selfie z kartą debetową i aplikacją mobilną
 • Przez trzy następne miesiące zapewnić przynajmniej jednokrotny wpływ nie mniejszy niż 500 zł
 • Przez trzy następne miesiące wykonać minimum jedną transakcję kartą i minimum jeden raz zalogować się do aplikacji PeoPay

ING – Konto Mobi z Moim ING

Pomarańczowy bank posiada równie ciekawą opcję, z której skorzystał już niejeden młodociany klient banku. Konto Mobi jest zwolnione z opłat dla osób od 13 do 26. roku życia, nie ma również konieczności wykonywania transakcji i obrotu kartą debetową. Wydanie zarówno karty MasterCard, jak i Visa nic nie kosztuje, a sama karta może być wgrana do systemu płatniczego obsługującego NFC. Wypłaty z bankomatów krajowych i zagranicznych są bezpłatne, a za korzystanie z konta możemy otrzymać 160 złotych. Co należy zrobić?

 • Otworzyć Konto Mobi przez internet do 30.06.2020
 • Do 31.07.2020 wykonujemy 10 transakcji kartą debetową lub BLIKiem – otrzymujemy 100 zł
 • Jeżeli wykonamy 3 transakcje BLIKiem w Internecie i dokonamy 3 przelewy BLIK na telefon za minimum 5 zł – otrzymamy dodatkowe 60 zł.

mBank – eKonto Osobiste

Bank kreujący się na „ikonę mobilności” ma w zanadrzu najbardziej internetowe i mobilne konto spośród wszystkich dostępnych na rynku. Użytkowanie konta, wypłaty z bankomatów krajowych i zagranicznych, wydanie spersonalizowanej karty debetowej – wszystko to za 0 złotych. Do rachunku przypisywane są również mOkazje, czyli rozmaite zniżki, kupony rabatowe i cashbacki za zakupy u partnerów. Dodatkowo, możemy otrzymać 110 zł za otwarcie rachunku w promocji „I możesz więcej!”, a dokładnie:

 • Otwórz eKonto Możliwości do 30.06.2020
 • Wykonaj minimum 2 przelewy na numer telefonu – otrzymasz 20 zł
 • Zapłać minimum 2 razy telefonem – otrzymasz 20 zł
 • Posiadaj aktywny cel oszczędnościowy „Moje Cele” – otrzymasz 20 zł
 • Za spełnienie wszystkich 3 warunków otrzymasz dodatkowe 110 zł

Getin Bank – Konto Proste Zasady od 18 do 26 lat

Nie lada gratka dla osób, które często i chętnie korzystają z bonów zakupowych i rabatów, a jednocześnie mają dar przekonywania znajomych. Podobnie jak w poprzednich bankach, tak i tu prowadzenie rachunku, korzystanie z bankomatów, zamówienie i użytkowanie karty debetowej jest bezpłatne. Do tego możemy otrzymać szereg e-kuponów i kart przedpłaconych do Decathlonu, Empiku i Allegro za spełnienie poniższych warunków:

 • Otwórz Konto Proste Zasady i zgłoś się do promocji
 • Korzystając z aplikacji mobilnej, zrób przelew do 30 dni od otwarcia rachunku – otrzymasz 20 zł
 • Płacąc kartą, wydaj minimum 200 zł do 60 dni od otwarcia rachunku – otrzymasz 20 zł
 • Przez 3 kolejne miesiące od otwarcia rachunku wpłacaj minimum 1000 zł – otrzymasz 40 zł
 • Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz dodatkowe 20 zł
 • Zaproś 8 znajomych; jeżeli każdy z nich spełni powyższe warunki, otrzymasz dodatkowe 800 zł w postaci e-kuponów

Alior Bank – Konto Jakże Osobiste dla młodych

Nasze zestawienie zamyka Alior Bank i reprezentowana przez nią „wyższa kultura bankowości”. Prowadzenie rachunku oraz korzystanie z karty debetowej jest całkowicie bezpłatne, a przelewy internetowe w PLN nie są obciążone opłatą. Konto Jakże Osobiste stwarza możliwość pewnego zarządzania i personalizowania konta, gdyż możemy wybrać 10 korzyści: dwie pierwsze bezpłatnie, zaś każda kolejna za 3,50 zł. Wśród korzyści możemy wybrać m.in. zwrot 1% za płatności mobilne, pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i zagranicą, a także lokatę 3% na nowe środki do 20.000 PLN

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.