Pożyczki na dowód już od 18 roku życia

Średnio co trzeci wniosek kredytowy jest odrzucany przez bank, co oznacza, że 1/3 osób wnioskujących o pieniądze zostaje z niczym. W takich sytuacjach ratunkiem najczęściej okazują się pozabankowe formy pożyczania, w tym pożyczki na dowód. Dostępne są bez wielu formalności, bardzo szybko i najczęściej bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach.

Wyróżnik na tle innych

Szczególną cechą wyróżniającą je na tle innych produktów tego typu jest to, że do jej uzyskania wystarczy przedstawić dokument tożsamości i… w zasadzie nic więcej. Firmy pożyczkowe bardzo rzadko żądają dodatkowych dokumentów, zaświadczeń z pracy, dowodów opłaconych rachunków czy nawet stałego źródła zatrudnienia. Taka łatwa do uzyskania pożyczka na dowód na jednak niewielkie wady: niską kwotę maksymalną do pożyczenia i zazwyczaj krótkie terminy na spłatę całkowitego zobowiązania.

Pożyczki na dowód od ręki

Nie przeszkadza to jednak wielu osobom wnioskować właśnie o taki typ pożyczki. Doceniają szybkość, z jaką przetwarzany i oceniany jest wniosek oraz błyskawiczny czas realizacji zlecenia wypłaty gotówki. Pieniądze mogą znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy nawet w ciągu kilkunastu minut. Nie bez znaczenia jest też prosta forma zaciągania zobowiązania, która najczęściej odbywa się internetowo. A to oznacza, że pożyczki na dowód można zaciągnąć właściwie z każdego miejsca na świecie: wystarczy dostęp do sieci i konto w banku.

Pełnoletni po pożyczkę

Warto też wiedzieć, że o ile inne rodzaje kredytów i pożyczek stawiają pożyczkobiorcy szereg wymagań, o tyle te udzielane na dowód może zaciągnąć nawet osiemnastolatek, który tego samego dnia stał się pełnoletni. To ciekawa opcja dla młodych osób, które chcą na przykład budować swoją pozytywną historię kredytową na przyszłość. Wzięcie pożyczki i jest spłacenie – nawet w ciągu kilku dni – pozwoli zapisać się w BIK jako pożyczkobiorca warty zaufania, któremu w kolejnych latach nie powinien mieć problemów z zaciągnięciem kredytu albo nawet zakupem telewizora na raty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.