Visset opinie

Visset to instytucja zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych, która funkcjonuje na polskim rynku począwszy od 2009 roku. Ma ona w swojej ofercie dwa rodzaje pożyczek, które w sposób dokładny omówimy w poniższym artykule. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Pożyczki w Visset – dokładny opis

Firma pożyczkowa Visset udziela dwóch rodzajów pożyczek. Osoby, które prowadzą swoją własną działalność gospodarczą, mogą otrzymać pożyczki w wysokości od 1000 złotych do 5000 złotych. Okres spłaty zobowiązań jest zawsze taki sam – wynosi tylko 30 dni, co wiele osób może uznać za wadę. Należy jednak wiedzieć o tym, że większość pożyczkodawców wymaga spłaty zobowiązań właśnie w takim terminie. Visset opinie wśród klientów posiada jednak dobre, ponieważ pierwsze pożyczki na kwotę 1000 złotych są w pełni darmowe, zatem warto z całą pewnością z nich korzystać.

Drugi typ pożyczek, jaki ma w swojej ofercie firma pożyczkowa Visset, to pożyczki kierowane do klientów indywidualnych. Ta grupa konsumentów może z kolei liczyć na otrzymanie pożyczek na kwoty od 300 złotych do 5000 złotych – w przypadku tej grupy klientów okres spłaty jest taki sam i wynosi również 30 dni. Klienci indywidualni również mogą otrzymać pierwszą pożyczkę całkiem za darmo – wynosi ona 1000 złotych. Należy jednak mieć na uwadze, że pożyczka będzie w pełni darmowa tylko wtedy, gdy spłacimy ją w ustalonym wcześniej terminie.

Gdy spłacimy swoje pierwsze pożyczki, możemy otrzymać kolejne. Wówczas wysokość takiego zobowiązania może już wynosić 1000 złotych. Po otrzymaniu trzeciej pożyczki możemy starać się o pożyczkę na kwotę 2000 złotych, zaś przy czwartej nawet 5000 złotych.

Jak złożyć wniosek w Visset? Visset opinie

Visset opinie posiada wśród klientów dobre ze względu na bardzo prosty proces składania wniosków na stronie internetowej. Przebiega on wyłącznie w internecie. Gdy wybierzemy kwotę pożyczki, musimy wypełnić formularz. Dzięki temu zarejestrujemy się na stronie. Należy pamiętać o tym, że rejestracja musi zostać potwierdzona przelewem weryfikacyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.